!!! Kuchař/ka 2000€

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Práce Kuchař

Gastronomie

Náplň práce:

  • Hledáme zkušené kuchaře do Hotelových rastaurací na lokality Ostsee (sever) Oberbayern (jih) Německo

Požadujeme:

  • předpokladem je vzdělání v tomto směru
  • praxe na této pozici podmínkou
  • znalost německého jazyka (schopnost srozumitelné komunikace)
  • vlastní auto k dispozici

Nabízíme:

  • práce na německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mzda 2200 € až 2600 € Brutto za měsíc
  • Plat
  • korektní a termínově přesné vyplácení mzdy
  • dlouhodobá práce v Německu + možnost turnusů
  • pohodová pracovní atmosféra

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

  • telefonicky na čísle +420 604 472 046, Miloš Smejkal
  • e-mailem na e-mail: nabor@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

30.5.2018