Koordinátor ve výrobě - Kutná hora

Nabídka již není aktuální.

Hledáme flexibilného koordinátora do personální agentury.

Náplň práce:

- Zajišťování dodržování BOZP, podnikových pravidel a procedur
- Řízení výrobní činnosti a výrobního personálu ve všech změnách
- Organizace výrobních změn
- Zajišťování lidských zdrojů na výrobu, péči o svěřených zaměstnanců (zajištění práce, ubytování, pracovniho oblečení, školení nových zaměstnanců)
- Výběr, vzdělávání a motivování zaměstnanců s cílem dosažení optimální produktivity a nákladů
- Odpovědnost za výrobu v požadovaném objemu, kvalitě a dodacích lhůtách
- Zajišťování aktivit a podmínek potřebných k řešení problémů v požadovaném čase
- Provádění aktivit vedoucích k neustálému zlepšování
- Implementování všech pracovních instrukcí a postupů a zajišťování jejich dodržování.
- Spolupráce s ostatními odděleními podniku za účelem zlepšování výsledků

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:

- Zkušenosti s vedením lidí výhodou

- Znalost MS Office, Outlook

- Analytické a operativní myšlení

- flexibilita

- Ochota pracovat přesčas

Výhody:

- Firemní notebook, mobil, služební auto pro pracovní účely

- Flexibilní pracovní doba

- Práce v příjemném kolektivu

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.5.2017