Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Koordinátor v přepravě – náborový BONUS 10 000 Kč

Do našeho rozšiřujícího se týmu velmi moderní a úspěšné společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici koordinátora přepravy.

Nabízíme:

  • Skvělé ohodnocení
  • Náborový bonus 10 000 Kč
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Flexi poukázky
  • Příspěvek na dopravu až 2000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefity společnosti (příspěvek na penzijní a životní pojištění)
  • Skvělé a moderní pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Nástup ihned

Náplň práce:

  • Plán přeprav v rámci společnosti
  • Poptávky cen
  • Tvorba objednávek a sledování přepravy
  • Komunikace s kolegy z Holandska
  • Správa portálu

Požadujeme:

  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Praxe výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost
Kontakt: Zuzana Wolfová zuzana.wolfova@jobleader.cz 778761551

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

12.8.2019