Koordinátor projektu pro Evropu, USA a Indii (junior)

Pro našeho významného klienta, farmaceutickou společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici Koordinátor projektu. Zaujala Vás tato nabídka? Tak hledáme právě Vás!

Co od Vás požadujeme?

    • VŠ vzdělání, zdravotnický či farmaceutický obor výhodou
    • Praxe 1-5 let na obdobné pozici nutná
    • AJ a ČJ plynule slovem i písmem
    • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
    • Přesnost na detail a systematičnost práce
    • Spolehlivost, pečlivost, týmový hráč

Co bude Vaším úkolem?

    • Vyhledávání nových klientů, péče o stávající klienty
    • Informování klientů o společnosti a jejích produktech
    • Udržovat klientskou databázi
    • Aktualizace produktového portfolia – ceny, množství
    • Denní komunikace s týmem v Indii a USA
    • Reporting na denní bázi projekt manažerovi
    • Vyřizování objednávek, příprava dokumentů

Co můžeme nabídnout?

    • Adaptační proces
    • Zajímavé pracovní prostředí
    • Prostor pro osobní rozvoj
    • Nadstandardní finanční ohodnocení
    • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
    • Pracovní cesty po Evropě, Indii a USA

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Koordinátor

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

28.1.2019