Koordinátor / ka školení - atraktivní mzda!

Nabídka již není aktuální

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Koordinátora školení.

NABÍZÍME:

    • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
    • bonusy od společnosti (13. plat, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, jazykové kurzy...),
    • rodinné benefity (vánoční balíčky, příspěvky na den otců, květiny na dny matek...),
    • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
    • moderní pracovní prostředí,
    • přístup k nejmodernějším technologiím,
    • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
    • možnost podílet se na nových projektech.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • plánování vstupní školení nových operátorů do výroby,
    • úzká spolupráce s personalistou při náborech,
    • zajištění a kontrola souvisejících agend vstupních a procesních školení,
    • evidence školení v elektronické podobě,
    • kompletní vedení databáze školení a veškeré administrativy s tím spojené,
    • provádění, vyhodnocování a aktualizace školení,
    • příprava podkladů ke školení, organizace LP,
    • spolupráce se zaměstnanci všech oddělení,
    • spolupráce s interními školiteli,
    • místo výkonu práce: Teplice.

POŽADUJEME:

    • SŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření,
    • praxe na obdobné pozici podmínkou, min. 3 roky,
    • znalost NJ komunikativně (možné i AJ komunikativně a zároveň NJ základy),
    • pokročilý uživatel na PC (Excel, Word, aj.),
    • výborná komunikační schopnosti, samostatnost, organizační schopnosti.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.4.2018