Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Koordinátor/ka projektů,výroba - i čerstvý absolvent #jsohL

Hledáte zaměstnání, kde Vaši práci a nápady skutečně ocení? Kde se budete moci dále vzdělávat a pracovat na sobě? Pak máme zajímavou pracovní nabídku právě pro Vás! Nabídka je vhodná jak pro kandidáta s praxí, tak pro někoho, kdo po studiu hledá své první zaměstnání - vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:

  • zavádění nových projektů
  • odpovědnost za již probíhající projekty
  • optimalizace, plánování a zavádění procesních změn
  • reporting

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • alespoň školní znalost čtení výkresové dokumentace
  • zájem o další vzdělávání
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost technologických procesů
  • komunikativní znalost angličtiny
  • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • znalost MS Office
  • analytické a logické myšlení
  • ŘP B
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní a prosperující, mezinárodní společnosti
  • další vzdělávání v oboru projektového řízení a dalších školení dle vašeho výběru
  • možnost kariérního postupu
  • řadu zaměstnaneckých benefitů
  • penzijní a životní pojištění
  • dovolená navíc
  • dotované stravování

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Litoměřice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

18.5.2019