Koordinátor distribuce - okres Pelhřimov

V Mediaservisu jsme profíci na poštovní služby. Máme více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky. Chceme dále růst. Přidejte se k nám do týmu a budujte si svůj vlastní.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Koordinátora z okresu Pelhřimov.

Náplň práce:

      • kontrola a koordinace svého týmu v přiděleném okrese
      • nábor doručovatelů a jejich školení
      • práce na počítači v interním systému, vyhodnocování efektivity distribuce
      • komunikace s klienty a vyřizování reklamací v terénu

Požadavky:

      • středoškolské vzdělání
      • zkušenosti s vedením týmu výhodou
      • uživatelská znalost MS Office (zejména Word a Excel)
      • řidičský průkaz sk. B s VLASTNÍM automobilem
      • silná osobnost odolná vůči stresu
      • časová flexibilita
      • zkušenosti v oblasti poštovních služeb výhodou

Nabízíme:

      • flexibilní pracovní dobu od 5:00 – 13:00 hod.
      • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
      • mzda 16 + 4 tis. Kč
      • náborový příspěvek 5 - 10 tis. Kč
      • proplácíme cestovní náhrady
      • zajímavou a různorodou práci z velké části v terénu
      • notebook
      • služební telefon
      • kartu benefit Multisport
      • nástup možný ihned nebo dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pelhřimov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.1.2018