Koordinátor distribuce - okres Benešov

V Mediaservisu jsme profíci na poštovní služby. Máme více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky. Chceme dále růst. Přidejte se k nám do týmu a budujte si svůj vlastní.
Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Koordinátora z okresu Benešov.

Náplň práce:

    • kontrola a koordinace svého týmu v přiděleném okrese
    • nábor doručovatelů a jejich školení
    • práce na počítači v interním systému, vyhodnocování efektivity distribuce
    • komunikace s klienty a vyřizování reklamací v terénu

Požadavky:

    • středoškolské vzdělání
    • zkušenosti s vedením týmu výhodou
    • uživatelská znalost MS Office (zejména Word a Excel)
    • řidičský průkaz sk. B s VLASTNÍM automobilem
    • silná osobnost odolná vůči stresu
    • časová flexibilita
    • zkušenosti v oblasti poštovních služeb výhodou

Nabízíme:

    • flexibilní pracovní dobu od 5:00 – 13:00 hod.
    • mzda 17 + 5 tis. Kč
    • proplácíme cestovní náhrady
    • zajímavou a různorodou práci z velké části v terénu
    • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
    • notebook
    • služební telefon
    • kartu benefit Multisport
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Benešov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Notebook, Stravenky, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

31.10.2017