Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Koordinace činností - až 35.000 Kč/měsíc

Nabídka již není aktuální.

Hledáme šikovného kolegu/-ini na zajištění koordinace činností souvisejících s provozem vozů pro jízdní zkoušky.

Náplň práce:

  • komunikace s kolegy
  • zpětná vazba na odborné útvary
  • informace o závadách a výsledcích analýz
  • zpracování zpráv

Požadujeme:

Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • samostatnost a odpovědnost
  • zájem o práci a technické myšlení
  • znalost NJ/AJ - min. schopnost písemné komunikace
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • nástup: duben 2020
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Nabízíme:
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
  • pracovní vybavení
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon
  • odborná školení
  • dlouhodobou spolupráci
  • mzda: 30-35.000 Kč (dle zkušeností)

Další informace:

Vhodné i pro šikovné a samostatné absolventy, kteří mají chuť pracovat a učit novým věcem.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mladá Boleslav (tř. Václava Klementa 869)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.3.2020
OK
/* Not affection functionality */