Kontroloři kvality • 140 Kč/hod + příspěvek na dopravu • Žatec

Hledáme nové zaměstnance na pozici kontrolor kvality do společnosti zabývající se závěrečnou kontrolou dílů do automobilů, která sídlí v Žatci.

Práce je vhodná pro muže i ženy.

Co Vám nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
    • mzdu 140 Kč/měs + zákonné příplatky
    • příspěvek 400 Kč/měs na dopravu
    • z Chomutova zajištěné svozy zdarma
    • týdenní zálohy na mzdu

Jaká bude náplň Vaší práce?

    • budete provádět závěrečnou kontrolu světel do osobních a nákladních automobilů

A naše požadavky?

    • nutností je dobrý zrak
    • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
    • čistý trestní rejstřík

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197  kde nás zastihnete v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žatec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

14.9.2018