Kontrolor kvality - SKVĚLÉ BENEFITY - ŘÍČANY

Jsme výrobní společnost a v dnešní době máme již více než 200 zaměstnanců a neustále rosteme.

Náplň práce:
• tvorbu kontrolních plánů
• dodržování termínů
• řešení neshodných výrobků
• pracovat ve dvousměnném provozu
• kontrolovat kvalitu vyrobených a nakupovaných dílů

Pokud Tě nabídka zaujala pošli svůj životopis na email: poslat email

Požadujeme

• SŠ vzdělání technického oboru
• orientace a čtení výkresové dokumentace
• uživatelská znalost měřidel
• zkušenost na obdobné pozici
• Znalost anglického či německého jazyka výhodou

Nabízíme

• výborné platové podmínky
• pravidelné čtvrtletní bonusy
• obědy zdarma - dotované stravné - jídelna v areálu místa výkonu
• možnost ubytování ve firemní ubytovně v místě zaměstnání
• příplatky za směnnost
• příplatky za přesčas (25% na hodinu)
• příplatky na práci v sobotu (35% na hodinu)
• příplatky za práci ve svátek (100% na hodinu)
• příspěvky na dovolenou (až 10.000,- ročně)
• příspěvek na volnočasové aktivity
• příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
• možnost zvyšování kvalifikace

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Říčany u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018