Kontrolor kvality odlitků od 21.500 Kč/měsíc na HPP Brno-Komárov

Hledáme pracovníky na pozici kontrolor kvality. Dlouhodobá spolupráce. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

    • odběr, příprava a kontrola vzorků odlitků různými metodami
    • provádění zápisů, navrhování nápravných opatření

Požadujeme:

    • vyučení nebo středoškolské vzdělání (slévárenské zaměření výhodou)
    • dobrá pracovní morálka, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
    • ochotu pracovat v třísměnném provozu
    • znalost práce na PC
    • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

    • práce na HPP
  • nástupní mzda 21.500,-Kč/měsíc + osobní ohodnocení 1.500 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování v závodní jídelně
    • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
    • dlouhodobá spolupráce

Vážní zájemci nás mohou navštívit ihned na adrese: Křenová 60 (tram. 8, 9, zastávka Masná) budova Papíren, 3. patro. Nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 385 151 nebo stlačte tlačítko Odpověď. Vždy uvádějte o jakou pozici máte zájem.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.11.2018