Kontrolor kvality 19.000-21.800,-Kč/měs

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti hydraulických motorů, hledáme pracovníky na pozici kontrolor kvality. Práce ve výrobě, obsluha strojů atd.

Místo pracoviště: Brno.

Při pohovoru je možnost nahlédnout přímo do výroby.

Nástup možný ihned

Pracovní doba:

    • dvousměnný provoz provoz, PO až PÁ, osmihodinové směny

Náplň práce:

    • měření tvrdosti drah

Nabízíme:

    • práce na HPP ( krátkodobý úvazek s možností prodloužení nebo přechodu na jiné odělení)
  • 115-120,- Kč/hod + osobní ohodnocení až 20 % ze mzdy
    • práce s moderními technologiemi a špičkovou měřicí technikou
    • pracovní oděv
  • dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
    • zázemí prosperující společnosti
    • vstřícnost a dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

    • zkušennost s měřením kvality VÝHODOU
    • logické uvažování
    • spolehlivost a chuť k práci
    • dochvilnost
    • dlouhodobá spolupráce
    • SOU strojního zaměření (výhodou)
  • přiložení profesního životopisu!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602.695 835.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.5.2017