Kontrolor/ka kvality výrobků

Pro výrobu zakázkové elektroniky hledáme Kontrolora/ku kvality výrobků

Co Vás čeká ?

Práce spočívá v kontrole desek plošných spojů na zařízení automatické optické inspekce. Zařízení AOI oskenuje desku plošného spoje a kontrolor/ka následně posuzujepřípadné neshody a chyby Pracuje se převážně v sedě v čistém a klidném prostředí. Tuto práci zvládnete i bez praxe v elektro oboru, vše Vás naučíme. Jedná se o práci v dvousměnném provozu.

Co od Vás očekáváme ?

Pečlivost,zručnost, samostatnost. Oceníme znalost práce na PC.

Co Vám můžeme nabídnout

    • zázemí moderní české firmy
    • práci HPP
    • docházkový bonus + výkonnostní odměna
    • obědy ve firemní jídelně za 15 Kč
    • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
    • roční odměny v případě zisku
    • příspěvek na penzijní pojištění po roce práce ve firmě

V případě zájmu zašlete životopis na: [e-mail byl skryt] nebo volejte na tel. 731450486

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Vysoké Mýto (Dráby 849)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, 13. plat, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Sick days, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

24.4.2018