Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Kontrolor/ka kvality.

Náplň práce:

  • pravidelná kontrola kvality komponentů v určené oblasti
  • výstupní kontrola všech odesílaných palet
  • kontrola zjištěných výsledků a jejich zadávání do databáze
  • povědomí o jakostních předpisech a pokynech (směrnicích)
  • komunikace s vedoucími směn, vedoucími skupin

Požadujeme:

  • velmi dobrý zrak
  • základní znalost na PC
  • mírně pokročilá znalost AJ

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Štěnovice
  • práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
  • dotované stravování v objektu
  • čisté pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • odměna za rychlý nástup až 10 000

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437; [e-mail byl skryt])

Pracoviště:

Štěnovice

Datum zadání:

14.10.2017