Kontrolor/ka kvality Hranice na Moravě plat 120kč/hod

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka výroby, do společnosti, která se zabývá výrobou drobných plastových dílů pro automobilový průmysl (drobné plastové komponenty pro palivové systémy)

Jedná se o nenáročnou práci a manipulaci s lehkým kouskem plastu, práce je svou jednoduchostí vhodná i pro absolventy.

Náplň práce :

    • kontrola kvality výrobků
    • zakládání výrobků do krabic

Požadujeme :

    • ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme :

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • platové ohodnocení 100 – 120kč/hod
    • příplatky 25% za práci přesčas, 10% za noční směnu
    • 120Kč stravenky
    • příspěvek na dopravné podle lokality
    • 25 dní dovolené
    • 2× ročně BONUS 3000,– za docházku
    • PRÉMIE : 1000kč docházkový bonus, 1000kč firemní prémie
    • pracovní doba PO – PÁ
    • zájemci mohou po domluvě navštívit provoz a seznámit se tak s náplní práce
    • nástup je možný ihned nebo dle dohody

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hranice na Moravě

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

25.2.2019