Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

KONTROLOR/KA KVALITY 120,- Kč/hod.; LIBEREC

Jste manuálně zruční? Máte schopnost samostatné práce? Hledáme kontrolora/ku kvality

Náplň práce:

  • kontrola kvality - autodíly (práce vhodná pouze pro muže)
  • směnný provoz možnost práce i o víkendu
  • nástup ihned
  • absolventy zaškolíme
  • pouze třísměnný provoz
  • čisté pracovní prostředí
V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 608 265 167 nebo e-mail: elatrans@elatrans.cz

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • předchozí zkušenost vítána (není podmínkou)
  • manuelní zručnost, ochota pracovat
  • samostatnost, odpovědnost
  • důraz na detail a pečlivost
  • zdravotní způsobilost
  • dobrý zrak
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • 120,- Kč / hod.
  • příplatky
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • slušné zacházení
  • čisté prostředí

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (Průmyslová zóna Jih)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

10.1.2019