Kontrolní a třídící pracovník/Pardubice

Hledáme vhodné pracovníky na pozici Kontrolní a třídící pracovník automobilových komponentů z Pardubic a okolí.

NABÍZÍME:

    •  stabilní zaměstnání v automotive průmyslu
    •  korektní jednání
    •  zaškolení a pracovní oděv
    •  možnost spolupráce na HPP/ DPP / DPČ
    •  zajímavá pracovní příležitost s
    •  možností kariérního postupu a motivujícím finančním ohodnocením
    •  možnost nástupu ihned nebo dohodou
    • v případě zájmu možnost ubytování

Mzda od 90,- až 120,-Kč/hod.

NÁPLŇ PRÁCE:

    •  kontrolní a třídící práce v našich prostorech nebo u našich zákazníků

POŽADUJEME:

    • manuální zručnost, praxe v oboru kontroly kvality výhodou
    • ŘP skupiny B výhodou
    • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje i v sedě
    • ochotu pracovat na směny 8/12 hod.
    • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
    • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice (K Vinici 1256)

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

11.4.2017