Kontrola kvality Nový Jičín - nástup možný ihned

Hledáme uchazeče na vizuální kontrolu dílů do Nového Jičína.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr převážně do 3 směnného provozu, na tuto pracovní pozici není potřeba přechozí praxe.

Náplň práce :

    • vstupní a výstupní kontrolu dílů
    • lepení ochranné fólie
    • psaní výkazů

Požadujeme :

    • ochotu pracovat v 3 směnném provoze
    • pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu
    • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme :

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • zajímavé platové ohodnocení + motivační složka
    • možnost kariérního růstu
    • nástup možný ihned
    • zajistíme Vám pracovní oděv a obuv

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nový Jičín (Revoluční 543/48)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

20.6.2018