Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Konstruktér

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro nadnárodního společnost, která se zabývá dodávkami interiérového vybavení, hledám Konstruktéry se znalostí německého či anglického jazyka!

Pozice je vhodná jak pro zkušené konstruktéry, kteří chtějí zkusit něco nového, tak i pro absolventy s chutí do práce.

Náplň práce:

- vývojové a konstrukční práce

- tvorba konstrukčních výkresů a dalších podkladů

- komunikace se zákazníkem

- řešení zákaznických požadavků

Požadujeme:

- vzdělání technického směru

- orientace v technických výkresech

- znalost 3D Cad systému (Solidworks či jiný)

- německý/anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • počet míst - 1

Nabízíme:

- stabilní zázemí nadnárodní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- 23 dní dovolené

- příspěvek na volný čas/pojištění/vzdělávací kurzy

- dotované stravování

Zaujala Vás nabídka? Kliknutím na tlačítko "odpovědět" se přihlásíte do výběrového řízení!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Litomyšl

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.8.2020