Pro našeho klienta hledáme nového kolegu do týmů konstruktérů v Hradci Králové!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

    • provádění testování prototypových výrobků ve zkušebnách
    • vypracovávání technických popisů a návodů k používání výrobků
    • realizace změnového řízení složitějších výrobků
    • zpracovávání konstrukčních řešení strojírenských výrobků
    • provádění technických výpočtů konstrukčních dílů

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
    • znalost technické dokumentace
    • znalost CADU a pojem o technologii
    • kreslení v Solidworks a Solidedge

NABÍZÍME

    • motivující platové ohodnocení
    • 13. plat
    • práci v přátelském kolektivu
    • místo výkonu: Hradec Králové

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.1.2019