Konstruktér/Návrhář

Nabídka již není aktuální.

Konstruktér návrhář

(vhodné i pro absolventy/ky)

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici:

Hlavní náplň práce:

    • Návrh produktu pro zákazníka za pomoci SolidWorks
    • Aktivní úzká spolupráce s projektovými manažery při konstrukci nového výrobku.
    • Aktivní spolupráce při vytváření nových konstrukčních standardů
    • Aktivní spolupráce s technologií při návrhu výrobku v oblasti vyrobitelnosti, resp. výrobních nákladů.
    • Analýza vyrobitelnosti dle požadavků zákazníka a návrh změn
    • Komunikace se zákazníky – v oblasti spojené s projektem „nový výrobek“
    • Řízení výkresové dokumentace uvolněných výrobků a polotovarů dle OP/ISO
    • Týmová spolupráce v oblasti dalších souvisejících projektů
    • Aktivní spolupracuje se zákaznickým servisem pří návrhu cenové nabídky a dodacích termínů u nástrojů pro proto/ PPAP

Naše požadavky:

    • Vzdělání: Bc. v oboru strojírenském - podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
    • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
    • Nutná znalost výkresové dokumentace, metodiky konstrukce dílů a sestav
    • Nutná znalost práce v softwaru pro konstrukci 3D, 2D, SolidWorks výhodou
    • Výhodou - zkušenosti v oblasti technologie přípravy výroby
    • SAP není podmínkou, je však výhodou

Nabízíme:

    • Zázemí silné a stabilní společnosti
    • Motivující finanční ohodnocení
    • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
    • Odborné a jazykové kurzy, školení
    • Firemní akce
    • Příspěvek na závodní stravování
    • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
    • Zvýhodněné mobilní tarify
    • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, atd.
    • Stabilní platové ohodnocení 26-33 tis. Kč

Termín nástup:

    • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás!

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas společnosti Job Leader Czech s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hustopeče u Brna

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.10.2017