Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Konstruktér/ka - nástup možný ihned

Společnost Humbel Group je předním vývojářem a výrobcem ozubených kol a převodovek do luxusních automobilů. V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici Konstruktér.

Co budete u nás dělat?

    • Návrh a vývoj nových ozubených kol a převodovek
    • Spolupráce na nových projektech
    • Optimalizace převodovek našich zákazníků

Jak si Vás představujeme?

    • VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na strojírenství
    • Praxe v oblasti výroby ozubených kol a převodovek výhodou
    • Zkušenosti s mechanickým opracováváním
    • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
    • Znalost CAD CATIA V.6, KISSOFT - velkou výhodou
    • Samostatná práce s PC
    • Systematický a aktivní přístup k plnění úkolů
    • Kreativita
    • Odolnost vůči stresu
    • Časová flexibilita
    • Ochota cestovat

Co Vám nabízíme?

    • Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
    • Nadstandartní fixní mzdu+kvartální odměny+ odměny za plnění plánu závodu
    • Zajímavou náplň práce
    • Profesní i osobní růst
    • Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
    • Sick days
    • Nástup možný ihned

Pokud Vás práce zaujala, budeme se těšit ná Váš životopis!

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

5.3.2019