Kompletace dárkových krabiček - zdarma svozy z Prahy a Říčan!

Nabídka již není aktuální

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Dělnice ve výrobě pro společnost sídlící na Praze Východ. ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, ŠKÁLA BENEFITŮ, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ, ZDARMA SVOZY Z PRAHY I ŘÍČAN! ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ ZNÁMÉHO / KAMARÁDA 2.000 Kč!

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální práce
  • vkládání letáků do desek, skládání krabic a vkládání zboží do krabic, štítkování a etiketování
  • práce ve skladové (výrobní) hale
  • kontrola kvality výrobků
  • práce na dvousměnný provoz ranní/odpolední

Požadujeme:

  • manuální zručnost, šikovnost, preciznost
  • flexibilita
  • zkušenosti z výroby výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity (stravenky v hodnotě 105 Kč 5 týdnů dovolené, firemní akce...)
  • zajímavé finanční ohodnocení, fix + odměny
  • svozové autobusy zajištěny z Prahy - Opatov a z Říčan
  • dlouhodobé uplatnění na HPP
  • místo výkonu práce: Praha Východ
  • nástup ihned

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

5.9.2017