Kompletace dárkových krabiček - TOP NABÍDKA!

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Dělnice ve výrobě pro společnost sídlící na Praze Východ.

ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, ŠKÁLA BENEFITŮ, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ, ZDARMA SVOZY Z PRAHY I ŘÍČAN!

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ ZNÁMÉHO / KAMARÁDA 2.000 Kč!

Náplň práce:
- jednoduchá manuální práce
- skládání krabic a vkládání zboží do krabic, štítkování a etiketování
- kompletace zboží
- kompletace kosmetických dárkových kazet
- práce ve skladové (výrobní) hale
- kontrola kvality výrobků
- práce na dvousměnný provoz ranní/odpolední

Požadujeme:
- manuální zručnost, šikovnost, preciznost
- flexibilita
- zkušenosti z výroby výhodou
- dobrý zdravotní stav
- zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- benefity (stravenky v hodnotě 105 Kč 5 týdnů dovolené, benefitní karta, firemní akce...)
- zajímavé finanční ohodnocení, fix + odměny
- příplatky za odpolední směnu
- svozové autobusy zajištěny z Prahy - Opatov a z Říčan ZDARMA
- dlouhodobé uplatnění na HPP
- místo výkonu práce: Praha Východ
- nástup ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.5.2017