KFC Příšovice DT přijme nové kolegy na hlavní pracovní poměr

AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáš zaměstnání s možností flexibilního plánování směn a stálou finanční odměnou včetně nadstandardních bonusů? Zajímá tě, jak vypadá práce v KFC? Chceš být součástí týmu, který se pro tebe stane druhou RODINOU a rozhodně se s ním nebudeš nudit? Pak jsi tu správně! Nemusíš se obávat, že nemáš zkušenosti z gastronomie. Naši instruktoři tě vše naučí.

Požadujeme:

CO TI NESMÍ CHYBĚT? Dokončené základní vzdělání. Spolehlivost a chuť do práce. Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.
  • počet míst - 3

Nabízíme:

CO TI NABÍZÍME? Plánování směn dle tvé potřeby – Směny plánujeme 14 dní dopředu a vždy se snažíme přizpůsobit tvým možnostem. 5 týdnů volna. Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 odpracovaných měsících v KFC. Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec běžné mzdy Smlouva na dobu neurčitou. Výplata na účtu do 9. dne v měsíci. Jídlo na směně za pár kaček. Zaměstnance povyšujeme a pomáháme jim budovat manažerskou kariéru. Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). Multisport karta, která umožňuje zvýhodněné vstupy do sportovišť, bazénů, wellness, ale třeba i dětských heren a dalších. Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další. Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou. Jdeš do toho s námi? Budeme se těšit!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Příšovice (Příšovice 320)

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

120 - 130 Kč/hod.

Datum zadání:

14.9.2023
/* Not affection functionality */