KFC Prague Gate (Pod Chodovem) nabízí flexibilní práci

AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný i částečný úvazek pro ranní i odpolední směny. První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Také můžeš zajistit přípravu sendvičů, a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Tak neváhej a napiš nám!

Požadujeme:

Dokončené základní vzdělání. Spolehlivost a pozitivní energii! Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. Časovou flexibilitu - směny plánujeme i o víkendech.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Práci v přátelském kolektivu Možnost plánování směn Garantované datum výplaty k 9. v měsíci Zvýhodněné stravování Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut) Výborná dopravní dostupnost Možnost kariérního růstu (vedoucí pozice, vedoucí směny, vedoucí restaurace) Spropitné Placené zaškolení Odměna za doporučení kamaráda až 5000 Kč Příplatky za víkend a noční hodiny 10%, příplatky za svátky 100% 5 bonusových dní volna k řádné dovolené Bonus až 1500 Kč podle úvazku Zvýšení mzdy po 1. měsíci
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Türkova 5)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

24500 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

Barista La Terra Coffee, s.r.o. | Praha 4


/* Not affection functionality */