KFC Arkády Pankrác hledá kolegy na plný úvazek

AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný úvazek.

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI?

První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Také můžeš zajistit přípravu sendvičů, a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme. Zaujala tě naše nabídka? Neváhej a napiš nám!

Požadujeme:

Dokončené základní vzdělání. Spolehlivost a pozitivní energii! Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. Časovou flexibilitu - směny plánujeme i o víkendech.
  • počet míst - 4

Nabízíme:

Smlouvu na dobu neurčitou a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci Spropitné Možnost navýšení mzdy od třetího měsíce zaměstnání Zaměstnaneckou strtavu na směně za pár kaček 25% zvýhodnění do našich restaurací po celém světě (KFC, Burger King, Starbucks, Pizza Hut) Flexibilní pracovní dobu přesně podle Tvých požadavků Příjemný kolektiv se spoustou firemních akcí Profesní rozvoj až na manažerské pozice
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Na Pankráci 1727/86)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

24500 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

4.8.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

PEKAŘ/KA - NOČNÍ SMĚNY - NOVODVORSKÁ Tesco Stores ČR a.s. | Praha 4


/* Not affection functionality */