pro našeho zákazníka z oblasti podpory prodeje a in-store designu, hledáme nové kolegy/kolegyně na zmíněnou pozici.

Náplň práce:
- Aktivní vedení stálých zákazníků a hledání nových, zajišťování dlouhodobých a stabilních vztahů se zákazníky
- Zajišťování plánovaných cílů (zisků), stejně tak spolupráce při vytváření strategických cílů
- Cestování do zahraničí za účelem domlouvání obchodních kontraktů
- Realizace a koordinace zakázek s českými a zahraničními klienty
- Vytvoření ceny a podmínek spolu se zákazníkem, popř. také řešení s odpovědným Sales direktorem
- Roční plánování zisků vztahujících se k projektu, stejně tak zajišťování kvality a efektivity všech záležitostí spojených s obchodem
- Všeobecný průzkum trhu orientovaný na klienty, konkurenci, produkty a trendy v oboru

Co se od Vás očekává:
- Úspěšně ukončené ekonomické studium SŠ/VŠ
- Zkušenosti v komunikaci se zákazníkem a poradenství
- Osobnost se smyslem pro podnikání, s osvědčenou kompetencí vedení obchodu
- Celková orientace na služby a vysoká míra připravenosti na změnu/ flexibilita
- Komunikační síla, dynamický a ambiciózní; strukturovaný způsob práce orientovaný na výsledek
- Angličtina na úrovni min. C1 slovem i písmem, další jazyky velkou výhodou
- Vysoká odolnost vůči zátěži

Nabízíme:
- Zázemí stabilní české společnosti
- přátelské pracovní prostředí
- Práce pro prestižní klientelu a celosvětově známé značky
- Kreativní, různorodé aktivity
- Komunikace s klienty ze středního a vyššího managementu firem
- Kvalitní zaškolení v oboru
- Po zaučení maximální samostatnost
- Přátelský kolektiv
- Základní nadstandardní plat + bonusové zhodnocení dosažených výsledků
- Po zapracování pestrá nabídka lukrativních benefitů, snídaně a občerstvení během dne

Termín nástupu: ihned
Místo výkonu práce: Brno
Typ pracovního poměru: HPP

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Služební auto, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Key account manager

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.10.2017