Kalkulant

Nabídka již není aktuální

Hledáme Kalkulanta pro významnou společnost, působící v oblasti povrchových úprav v průmyslu.

Náplň práce:

  • tvorba cenových ukazatelů materiálů
  • tvorba cenových nabídek
  • přezkoumání přidělených poptávek/zakázek

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technické směru (strojírenství)
  • AJ, min. úroveň B2
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • praxe z výrobní společnosti
  • praxe s kalkulacemi
  • pečlivost, samostatnost
  • matematické a analytické myšlení
  • obecné zkušenosti s přípravou výroby, rozpočtem apod.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • mzdové rozpětí 20 - 30 000,-/měsíčně
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, dovolená navíc, prémie
  • možnost kariérního růstu
Případné zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: [e-mail byl skryt], do předmětu zprávy prosíme uvést: Kalkulant, kod C41393.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

6.2.2017
/* Not affection functionality */