KALKULANT mezinárodních projektů

Máte zkušenosti  s výrobními kalkulacemi a jste profík na Excel? Pro stabilní mezinárodní firmu hledáme ekonoma s technickým myšlením. Budete pracovat na zajímavých mezinárodních projektech, proto potřebujete aktivní angličtinu či němčinu. Firma Vám na oplátku nabídne zajímavý plat a spoustu benefitů.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Tvořit kalkulace produktů ve fázi vývoje
    • Získávat podklady od členů mezinárodních projektových týmů
    • Sestavovat finanční plány a analýzy
    • Každodenní práce v Excelu a systému Facton

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Až 3 platy navíc
    • Bohatý program benefitů, jazykové vzdělávání
    • Flexibilní pracovní dobu
    • 6 týdnů dovolené
    • Penzijní připojištění
    • Cafeterii

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mi poslat Váš životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

7.11.2018