Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Junior účetní s angličtinou

Pro mezinárodní vzdělávací instituci hledáme schopného kandidáta na pozici Junior účetní s plynnou angličtinou.

Náplň práce:

  • administrativa ve škole spojená s denní komunikací v AJ (zpracování - dotazů/požadavků rodičů, učitelů, studentů, účtárny)
  • evidence pokladny (přijímat a vydávat hotovost)
  • evidence objednávek, obědu a objednávání (např. ubytování, dopravy, výletů,...)
  • příprava podkladů pro účtárnu a zadávání prvotní evidence do účetního programu (přijatých faktur, pokladny)
  • vedení potřebné evidence v excelu

Požadujeme:

  • komunikativní úroveň anglického jazyka (podmínkou)
  • uživatelskou znalost PC (MS Office - Word, Excel)
  • zkušenosti s administrativou (alespoň brigádně)
  • zájem o kancelářskou práci
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení dle prac. zkušeností
  • mobilní telefon
  • zajímavou a různorodou práce
teambuildingové akce

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.6.2019