Junior System Engineer - Praha 3 - vhodné pro absolventy - 38-42tis/měs

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior System Engineer. Pozice je vhodná zejména pro absolventy! Pokud úspěšně projdete výběrovým řízením, můžete se zúčastnit školení v zahraničí.

Náplň práce:

  • získávat, udržovat a aktivně sdílet znalosti s inženýrským týmem
  • řízení menších projektů
  • kontrola kvality inženýrských procesů
  • dohled nad dodržováním příslušných standardů
  • kontrola rozpočtu, harmonogramu jednotlivých procesů
  • poskytování informací o změnách senior inženýrům

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v jedno z oborů: Elektro, chemie, telekomunikace atd.
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, net)
  • pokročilá znalost Aj
  • týmový hráč, ochota učit se a rozvíjet se
  • možnost nastoupit do konce června 2022
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • mzda 38-43tis hrubého měsíčně
  • možnost profesního růstu
  • zázemí lukrativní nadnárodní společnosti

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 3 (Hájkova 2747/22)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

38000 - 43000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022
/* Not affection functionality */