Junior obchodník/ce - od 25 000Kč - i bez praxe

Nabídka již není aktuální

Rádi byste našli práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní realizaci a kariérní růst?

Hledáte práci, kde se budete profesně posouvat dál, a kde nezůstanete rok na jedné pozici?

Právě Vás hledáme. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Náplň práce:

budování a další rozvíjení velmi dobrých vztahů s klienty firmy
osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

- komunikativnost, dochvilnost

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci na HPP
vysoké finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje - pozici s karierním růstem
nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás. Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Hvězdova 1716/2B)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Mezinárodní obchod

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

23.10.2018