Junior účetní

Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy, letáky a noviny.
Stále rosteme, a proto hledáme kolegu či kolegyni na pozici Junior účetní.

Náplň práce:

    • náplň práce zahrnuje samostatné zpracování svěřené části účetní agendy
    • pořizování a účtování faktur přijatých, faktur vydaných
    • inventura svěřených účtů
    • administrativa spojená s evidencí a archivací
    • zpracování účetních dat, samostatné účtování, zadávání dat do účetního systému
    • spolupráce s personálním a finančním oddělením

Požadujeme:

    • min. SŠ vzdělání ekonomického nebo příbuzného směru
    • základní znalost podvojného účetnictví
    • pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatného myšlení a komunikativnost
    • dobré analytické schopnosti
    • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

    • pracovní poměr na plný úvazek
    • mzda 25 – 35 tis. Kč dle schopností a zkušeností
    • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
    • flexibilní pracovní dobu
    • stravenky
    • kartu Multisport
    • možnost dalšího kariérního růstu
    • 4 dny sick days
    • firemní akce
    • zajištění obědů přímo na pracovišti
    • dobrá dopravní dostupnost (MHD vedle areálu a parkování možné přímo v objektu)
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha – Horní Počernice

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 9

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Sick days, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

20.4.2018