Junior manažer - trainee okres Teplice

Nabízíme:

  • motivační mzdové ohodnocení s řadou prémiových složek
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky + občertvení na pracovišti
  • příspěvek na dovolenou, na důchodové pojištění
  • školení a zvyšování profesní kvalifikace
  • možnost kariérního růstu, v rámci provozovny i koncernu
  • místo pracoviště Teplice

Náplň práce:

  • seznamování se, s chodem výrobního závodu
  • trénování a vzdělávání se v požadovaných oblastech
  • komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • program je určen pro čerstvé absolventy (min. Bc.), bez pracovních zkušeností
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou (každodenní využití)
  • chuť pracovat na svém osobním profesním rozvoji
V případě zájmu zasílejte své CV v anglickém i českém jazyce na: liberec@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

15.9.2018