Junior finanční analytik - pozice vhodná pro absolventy!

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, sídlícího na Praze Východ, hledáme vhodného uchazeče na juniorskou pozici Finančního analytika

Náplň práce:

  • Spolupráce na měsíčním a čtvrtletním uzavírání dat a reportingu
  • Spolupráce na plánování rozpočtů
  • Analyzování finančních výsledků a jejich vysvětlení
  • Podpora manažera v rozhodovacích procesech
  • Asistence při continuous improvement procesů v rámci týmu
  • Plnění dalších úkolů v rámci pracovní pozice

Požadujeme:

  • Komunikativní úroveň AJ podmínkou
  • VŠ – bakalářský diplom obchod/finance/statistika
  • Analytické myšlení, smysl pro detail
  • Velmi dobré znalosti Microsoft Excel
  • Silné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost práce pod tlakem

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovního uplatnění ihned po škole
  • Velmi zajímavé nástupní finanční ohodnocení
  • Práce na HPP
  • Benefity

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

24.2.2018