Junior Account & Project Executive Manager

Naši klienti jsou z různých odvětví od vysokých škol, přes vinařství, zdravotnictví až po obchodní centra. Máme jasný cíl = poskytovat full-servis v oblasti online marketingu a být v tomto dynamickém oboru našim klientům oporou. Hledáme novou posilu, někoho, kdo dokáže organizovat svůj čas, komunikovat s interním týmem a klientem a bude pravou rukou naší Senior Account & Project Managerky.

Náplň práce:

    • Úzká spolupráce s naší Senior Account managerkou
    • Spolupráce s programátory, kodéry a grafiky
    • Spolupráce na řízení nových i stávajících projektů
    • Komunikace s klienty v rámci servisních úkolů
    • Přímá spolupráce s interním realizačním týmem
    • Spolupráce při hledání nových obchodních příležitostí

Q2 Interactive ti nabídne:

    • Opravdu kreativní a různorodou práci na projektech pro významné hráče na českém i zahraničním trhu.
    • Preferujeme práci na plný úvazek s pravidelnou docházkou do kanceláře, ale umožňujeme home-office.
    • Flexibilní pracovní dobu v přátelském a neformálním prostředí.
    • Možnost učit se od opravdových profesionálů a osobnosní rozvoj a růst
    • 20 dní dovolené + 5 sick days.
    • Máme pet friendly a baby friendly prostředí.
    • Aby to nebylo jenom o práci, pořádáme bezva firemní akce, máme vitamínové středy, společně grilujeme, jednou do měsíce všichni společně snídáme…
    • Férové finanční ohodnocení a bonusy.

Co od tebe požadujeme:

    • Ochotu makat na sobě, hledat řešení a učit se od zkušenějších
    • Samostatnost, kreativitu a „selský rozum“
    • Chuť čelit novým příležitostem a jít jim naproti.
    • Spolehlivost a smysl pro detail.
    • Skvělé komunikační dovednosti obohacené o lidský přístup

Co na tobě oceníme:

    • Grafické cítění – zájem dále se vzdělávat a případně doučit (Adobe Photoshop, XD, Canva…)
    • Dobrou znalost Microsoft balíčku
    • Základní znalost webového vývoje (PHP, HTML…).
    • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (B1/B2)
    • Systematičnost, dotahování úkolů do konce
    • Dobře a kvalitně odvedenou práci.
    • Návrhy pro zlepšení procesů a postupů.
    • Znalost online-marketingu

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Bayerova 799/30,)

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Home office, Sick days, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.8.2020