JEDNORÁZOVÁ BRIGÁDA 28.-29.12.2018 VYKLÁDKA KAMIONU - Rudná

Hledáme do skladu v Rudný u Prahy šikovné fyzicky zdatné pracovníky (JEN MUŽE) na vykládku/nakládku kamionu na noc 28.-29.12.2018.
Náplň práce:
- vykládka/nakládka kamionu
- komunikace s mistrem/koordinátorem
- manipulace s paleťákem
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost
- pracovitost,manuální zručnost
- spolehlivost! Potřebujeme opravdu jen lidi co na směnu dorazí!
Nabízíme:
- mzdu 150 Kč/hod možnost vyplacení hned po směně
- jednorázovou brigádu na tento termín, ale v případě spokojenosti je možnost navázat dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu volejte na tel.: 774 222 236

Nebo se u nás rovnou zastavte na krátký osobní pohovor na adrese:
Myslíkova 31, Praha 1 110 00, kanceláře máme v prvním patře budovy.
Otevírací doba: PO-PÁ 8:00 -16:00.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Rudná u Prahy

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

15.11.2018