Jednoduchá práce ve skladu

Pracoviště: Praha - Jirny

Nabízíme:

    • Mzda 20.000 -26.000 Kč/měs.
    • Stravenky (40 Kč) + výhodné stravování v kantýně (jídla od 20 Kč)
    • Práci na HPP na dobu určitou do ledna 2019 s možností prodloužení
    • Možnost příspěvku na dopravu nebo ubytování
    • Svozový autobus (směr: Milovice - Lysá n. L. - Přerov n. L.; Neratovice – Brandýs n. L. – Čelákovice – Nehvizdy; Dobré Pole – Kostelec n. Č. Lesy – Český Brod – Úvaly)
    • Týdenní zálohy
    • Možnost výhodných nákupů firemních produktů
    • Zaškolení na elektrický vozík

Náplň práce:

    • Jednoduchá práce ve skladu – picking, práce s elektrickým vozíkem
    • Práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme:

    • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
    • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz (PO – PÁ: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 601311311 nebo pošlete sms „PRÁCE JIRNY“ a my se Vám ozveme zpět. Životopis posílejte na praha@workservice.cz.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Jirny)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

6.9.2018