JavaScript programátor

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: programátor JavaScript.

Náplň práce a zodpovědnosti:

Navrhování a programování GUI řešení podle požadavků v Linuxovém Open-Source prostředí Podílení se na vývoji originálního uživatelského rozhraní pro velkou TV obrazovku a dálkové ovládání Podílení se na vývoji UI media (audio/video) playeru Práce s dalšími technologiemi (OAuth, DLNA)

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok Znalost Debian GNU/Linux, RHEL, PostgreSQL, Oracle Pokročilá znalost anglického jazyka Schopnost nezávisle pracovat na několika projektech Výborné analytické a organizační schopnosti Schopnost řešit problémy a rozhodovat Schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí Motivující platové ohodnocení Flexibilní pracovní dobu Samostatnou a zodpovědnou práci Možnost odborného i profesního růstu Nástup dohodou V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení / přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

28.8.2013

Podobné nabídky

Hledaní práce

Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba

Javascript developer Praha Agentura Salvia, s.r.o. | Praha 10
Pitný režim, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Jazykové kurzy, …

Junior programátor Agentura Salvia, s.r.o. | Praha

Programátor PLC JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha

.NET/SQL programátor Agentura Salvia, s.r.o. | Praha


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */