Staňte se součástí společnosti Invia, největší internetové cestovní agentury ve střední Evropě. Hledáme do našeho týmu vývojářů šikovného a zapáleného člověka, který se bude chtít zaškolit, přebrat metodiku z Německa a seznámit se s technickým fungováním firmy a její infrastrukturou, za účelem odhalováni a předvídání čehokoliv, co by mohlo ohrozit bezpečnost našeho řešení nebo ochranu osobních údajů, jelikož jejich ochrana je pro nás prioritou.

Náplň práce:

• IT risk assessment - Analýza rizik v rámci firemní infrastruktury
• Data protection (DPIA) - Ochrana dat v souvislosti s ochranou osobních údajů GDPR

Požadavky:

• Možnost odpracovat alespoň 20 hod/týden
• Kvalitní angličtina (němčina výhodou)
• Obecný rozhled v IT (SW, HW, systémy, cloud, atd…)
• Analytické myšlení
• Aktivní přístup a komunikační schopnosti

Nabízíme:

• Práce na part-time - smlouva na DPP (dohoda o provedení práce)
• Možnost pracovat také na HPP (po domluvě)
• Kompletní zaškolení – propojení teorie s praxí
• Časová flexibilita
• Při smlouvě DPP mzda 200 - 250 Kč / hod
• Firemní akce, home office, slevy na zájezdy, Multisport karta

Pokud Vás pozice zaujala, rádi se s Vámi potkáme na pohovoru.
HR tým Invia

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Jak s Vašimi daty nakládáme se dočtete zde: https://sc.invia.cz/documents/candidates-notice.pdf

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 105/107)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro studenty

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018