IT pracovník/Teamleader

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme kandidáta na pozici IT pracovník/Teamleader.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Řízení týmu uživatelské podpory
    • Project management
    • Spolupráce se senior administrátory
    • Podpora IT Managera

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s vedením týmu

  • Administrátorské znalosti operačních systémů Windows

  • Zkušenosti se správou Microsoft technologií: Exchange, Sharepoing, clustering atd.

  • Velmi dobrá znalost počítačových sítí

  • Aktivní znalost AJ a další (cílevědomost, spolehlivost, přizpůsobivost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, důslednost v práci, zkušenosti s prodejem (není podmínkou), ochota učit se nové věci

NABÍZÍME:

    • Práce na HPP
    • Nástup – Ihned/dle dohody
    • Mzda - dohodou
    • Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, zvýhodněné ceny cestování atp.)

Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 105/107)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

9.11.2017