IT Bezpečnostní Analytik

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Hledáme mladé nadšené lidi do našeho kolektivu, kteří se chtějí učit novým věcem (nejen) v oblasti energetiky.

Hledáme zkušeného kolegu do našeho IT týmu pro zajištění bezpečného provozu našich aplikací. Nabízíme velmi zajímavé prostředí s možností věci nejen řešit, ale i navrhovat a měnit. Náplní Vaší práce bude IT bezpečnostních a provozních incidentů a událostí a analýza IT bezpečnosti stávajících aplikací a aplikačních řešení. Budete se podílet na tvorbě a vylepšování bezpečnostních směrnic a postupů. Chceme, abyste konzultoval implementace aplikací i procesů a jejich uvedení v praxi z pohledu bezpečnosti. Budete odpovědný za interní bezpečnostní audit. Silně preferujeme otevřené lidi se schopností dodávat a zájmem o poznávání nových věcí, postupů a nástrojů.

Primární náplň práce našeho nového člena týmu:

řešení IT bezpečnostních a provozních událostí
analýza procesní a aplikační bezpečnosti
návrh změn směrnic, procesů a jiných opatření ke zvýšení bezpečnosti
spolupráce na změnách aplikací, infrastruktury a projektech
podpora kolegů z IT při řešení provozních požadavků

Náš ideální parťák by měl zvládnout/mít:

min. SŠ vzdělání s maturitou
minimálně 2 roky praxe na pozici IT bezpečnostního analytika nebo obdobné
zkušenosti s implementací bezpečnostních postupů, interním bezpečnostním auditem
znalost nebo povědomí o související legislativě
zkušenosti s penetračním testováním (ethical hacking), znalosti síťových protokolů nebo Linuxu výhodou
zkušenosti s metodikou ITIL výhodou
schopnost efektivní týmové spolupráce
znalost anglického jazyka na pasivní úrovni

Co Vám nabídneme na oplátku:

úvodní školící program plně hrazený společností
adaptační program a různá další školení soft i hard skills
možnost práce na HPP
zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
fixní mzda + osobní ohodnocení
možnost kariérního růstu
stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Multisport karta (pro zaměstnance BEE včetně možnosti karty doprovodné pro známé/kamarády)
program PARTNER (zaměstnanecký tarif pro Vás a až další 3 odběrná místa na odběr elektřiny a plynu)
pravidelné zaměstnanecké soutěže o hodnotné ceny
firemní akce (teambuilding, Závody na Masarykově okruhu v Brně ve VIP salónku, Mikulášská besídka, Vánoční večírek, „Dny zdraví“ – od listopadu do března všem zaměstnancům k dispozici zdarma čaj, zázvor, citrón, med; Běžecké soutěže, firemní účast na Volkswagen Maratonu – hrazené startovné, tričko, atd.)
moderně vybavené pracoviště v památkově chráněné budově v centru Prahy naproti Bílé Labuti s výbornou dostupností MHD (3 min. Masarykovo nádraží/Florenc, 5 min. nám. Republiky)
naši zaměstnanci si cení férového jednání a příjemné pracovní atmosféry, která dělá naší společnost zcela výjimečnou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Poříčí 1046)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

3.5.2017