Strojní údržbář 25.000-36.500Kč

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, významnou společnost, která celosvětově působí především v automobilovém, stavebním a spotřebním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Strojní údržbář

Náplň práce:

Provádí opravy, sestavování, seřizování, oživování, zkoušení a revize širokého sortimentu přístrojů, strojů a zařízení.
- Provádí operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
- Provádí preventivní údržbu strojů dle plánu
- Inovuje stávajících zařízení
- Instaluje nová zařízení
Provoz: 4 směnný nepřetržitý

Požadavky:

- Vyučení nebo středoškolské vzdělání
- Svářečský průkaz
- Znalost hydrauliky a pneumatiky
- Znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
- Řidičský průkaz obsluhy MV výhodou
- Znalost strojního obrábění výhodou
- Dobrá pracovní morálka
- Pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

Ohodnocení:
- Základní mzda + osobní příplatek + postupné navýšení
- Mzda se dále stanovuje na základě zvládnutých dovedností „čím více umíš, tím lépe jsi ohodnocen“: navýšení po 3, 6, 12 a 18 měsících
- Výrobní bonusy, docházkové bonusy a bonusy za přesčasové směny o víkendu
- Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 4.500,-
- Čtvrtletní výrobní bonus
- Věrnostní bonus – za každých 5 odpracovaných let 500,- Kč měsíčně
- Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- Neustálé zlepšování pracovních podmínek a pracovního prostředí
- Odborný růst a školení (zaměstnance interně proškolujeme a posouváme je na zodpovědnější pozice)
- Dotované stravování v závodní jídelně (Příspěvek na obědy - 2x jídlo za 29,- Kč denně)
- Kantýna
- Ochranné nápoje a limonády na pracovišti
- Balíčky pro podporu zdraví a další
- 5 týdnů dovolené
- Kurzy AJ

A mnoho dalšího:
- Dárkové poukazy
- Společenské firemní akce
- Vitamínové balíčky
- Mikulášské balíčky
- Firemní mobilní tarif
- Parkování pod kamerovým systémem

Nástup: dle domluvy
Místo pracoviště: Brno (město)
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

18.10.2018