IQOS parťák na telefonu - home office


Jak bude vypadat Tvůj den?

Komunikuješ s klienty, reaguješ na jejich požadavky a aktivně prezentuješ výhody IQOS zařízení. Řešíš otázky a vzniklé situace zákazníků rychle a profesionálně. Udržuješ a posiluješ vztahy a šíříš dobré jméno IQOS. Spolupracuješ s týmem na dosažení společných cílů. Poskytuješ vynikající zákaznický zážitek.

Požadujeme:

Výborné komunikační dovednosti. Troška toho prodejního skillu se Ti také bude hodit. Pro slovo nejdeš daleko a empatie Ti není cizí. Ovládáš práci s počítačem. Průkaz OZP nebo OZZ u nás není překážkou. Úsměv, se kterým propluješ celým svým pracovním dnem. Jsi z Brna či okolí. Nástup 25.9.2023 Zaujali jsme Tě? Výborně! Pošli nám stručný životopis a domluvíme se na online pohovoru kde si o pozici povíme podrobněji.
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Přátelské pracovní prostředí s kolegy, kteří drží spolu. Home office - 1. den se všichni na pobočce v Brně seznámíme a další dny již pracuješ z domova. Fixní mzda 22 000Kč + průměrné bonusy 4 000Kč ale konečná výše je zcela na tobě. Zaškolíme tě jako Jamese Bonda, abys se nezapotil ani v nejzapeklitějších situacích. Pracuješ 5 dní v týdnu, mezi pondělím až nedělí. Multisport kartička a mnoho dalších benefitů jako jsou stravenky a zvýhodněné tarify. Možnost zvolit si úvazek, 8hod, 7hod, 6hod denně. Firemní školka pro děti od 2 do 6 let na brněnské pobočce. 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Veveří 102)

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.9.2023
/* Not affection functionality */