Asistent/ka prodeje pro německý trh

MOLITAN a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Jste komunikativní, baví Vás práce na počítači a umíte německy?

Hledáme kolegu/yni na pozici:

Náplň práce:

    • denní komunikace se zákazníky
    • zadávání a správa objednávek v systému, vystavení faktur
    • komunikace napříč odděleními společnosti

Nabízíme:

    • velmi dobré finanční ohodnocení – dle zkušeností
    • pružnou pracovní dobu
    • služební telefon
    • stravenky, firemní kantýna a automaty
    • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu
    • vzdělávací kurzy anglického a německého jazyka
    • benefity - 25dní dovolené, penzijní připojištění

Požadujeme:

    • příjemné vystupování
    • SŠ s maturitou
    • prokročilou znalost práce s PC
    • komunikativní znalost německého jazyka
    • řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu zavolajte přímo paní Otavové na číslo 739 555 112 nebo napište na e-mail:  sotavova@molitan.cz.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Břeclav (Mládežnická 3356)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština, Němčina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019