Inženýr kvality

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, významnou společnost, která celosvětově působí především v automobilovém, stavebním a spotřebním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:

Inženýr kvality je odpovědný za kvalitu výrobku a spokojenost zákazníka. Vyvíjí, rozvíjí, vyhodnocuje, zavádí do praxe systémy řízení a koordinuje činnosti při zavádění těchto systémů. Zajišťuje plnění zákaznických požadavků v oblasti kvality a odpovídá za řádné vyřízení reklamací zákazníků. Konkrétně Vás čeká:

- Komunikace se zákazníkem
- Přenášení požadavků zákazníka do procesu
- Řešení reklamací
- Aktualizace APQP dokumentace (Process Flow, FMEA, Control-plan)
- Provádění a vyhodnocování statistických studií (SPC, MSA)
- Provádění auditů
- Příprava podkladů pro nápravná opatření
- Vyhodnocení účinnosti nápravných opatření
- Spolupráce při vytváření katalogu vad

Požadavky:

- SŠ vzdělání, technický obor výhodou
- praxe na stejné nebo podobné pozici min. 1 rok
- znalost nástrojů kvality
- znalost automotive standardů v oblasti řízení kvality PODMÍNKOU!
- znalost pojmů VDA 6.3 a IATF 16949 PODMÍNKOU!
- provádění auditů výhodou
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- velmi dobré organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- ochota cestovat za zákazníky (průměrně 6x/rok)

Nabízíme:

- Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- Ohodnocení (základní mzda + osobní příplatek, navýšení po zkušební době…)
- Mzda se dále stanovuje na základě zvládnutých dovedností „čím více umíš, tím lépe jsi ohodnocen“
- výrobní bonusy, docházkové bonusy a bonusy za přesčasové směny o víkendu
- neustálé zlepšování pracovních podmínek a pracovního prostředí
- Odborný růst a školení (zaměstnance interně proškolujeme a posouváme je na zodpovědnější pozice)
- Dotované stravování v závodní jídelně
- Balíčky pro podporu zdraví a další
- 5 týdnů dovolené
- Kurzy AJ
- A mnoho dalšího

V případě zájmu prosím zašlete životopis i v anglickém jazyce.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.11.2018