- Inženýr Kvality - TOP Zaměstnavatel !

Chcete se stát členem týmu super profíků, se zápalem do práce a chutí pracovat? Jste aktivní a nebojíte se výzev? Neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na dopravu
  • velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

  • kontrola a zajištění denního chodu sériové kvality
  • analýza a vyhodnocování stavu kvality výroby
  • podpora při řešení zákaznických/dodavatelských reklamací
  • koordinace měření kvality
  • vedení záznamů v programu SAP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro podmínkou)
  • praxe v oblasti řízení kvality podmínkou
  • znalost NJ (popř. AJ na komunikativní úrovni)
  • orientace v kalitativních normách IATF 16949, VDA 19.2, NTF, FMEA, SPC
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office), SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

13.2.2020