Inženýr kvality - Electronic

Pro významnou mezinárodní firmu hledáme nového kolegu na pozici inženýra kvality.

Náplň práce:

  • řízení aktivit spojených s procesy Automotive SPICE (elektro a software)
  • řízení činností spojených se vzorkováním, udržování vzorkovací dokumentace (PPAP, VDA)
  • kontrolní a zkušební plány
  • zajištění kontroly zákaznických portálů
  • provádění analýz neshod a rizik
  • reporting a analýza odchylek a jakostí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou (komunikace na denní bázi)
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • ochota cestovat do zahraničí
  • řidiský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • 3. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
V případě zájmu o danou pozici nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 778 496 555 nebo pošlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email: recruitment@jobleader.cz

informace

Pracoviště:

Královéhradecký kraj

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Datum zadání:

26.7.2017

TOP NABÍDKY

Elektrikář / Údržbář - Královéhradecký kraj

/* Not affection functionality */